DANI OTVORENIH VRATA, 20.05.-21.05. od 10:00 do 14:00 SATI

U sklopu Tjedna strukovnih vještina u Srednjoj poljoprivrednoj i tehničkoj školi održat će se Dani otvorenih vrata 20. – 21. svibnja 2024. s početkom u 10 sati. Za učenike osmih razreda organizirana su predavanja i radionice koje su pripremili naši nastavnici i učenici. Naše goste informirat ćemo o obrazovnim programima koje mogu upisati u školskoj godini 2024./2025. To su smjerovi Web dizajner i Komercijalist, a o tome će im svoja iskustva prenijeti naši učenici. Također, upoznat će se s Erasmus+ projektima u kojima sudjeluje naša škola. Posjetitelje očekuju matematičke igre, kvizovi, kemijski pokusi, vježbenička tvrtka, “escape roomovi”, plesna i likovna radionica te sportske igre i gaming turnir. 

Dobro nam došli!

Facebook
Twitter