Nagrade za najbolje obrazovne djelatnike Republike Hrvatske

Među 11 nagrađenih nastavnika iz Doline Neretve, a ukupno 510 na razini Hrvatske, dvoje ih je iz naše škole:  Martina Glučina, nastavnica povijesti i knjižničarka škole i Petar Nikolić, nastavnik geografije.

Jučer, na međunarodni dan učitelja, prvi put su dodijeljene nagrade  obrazovnim radnicima. Nagrade su dodjeljivane na temelju novog Pravilnika o nagrađivanju, a svi koji su se prijavili morali su zadovoljiti mnoštvo kriterija i ostvariti bodove po raznim područjima obrazovnog rada.

Među 11 nagrađenih nastavnika iz Doline Neretve, a ukupno 510 na razini Hrvatske, dvoje ih je iz naše škole:  Martina Glučina, nastavnica povijesti i knjižničarka škole i Petar Nikolić, nastavnik geografije.

U Povjerenstvu za ocjenjivanje također je jedan naš nastavnik, Josip Jelčić, nastavnik njemačkog jezika.

Čestitamo našim nastavnicima, kao i svim ostalim nagrađenim kolegama, na priznanju za njihov kvalitetan rad!

Facebook
Twitter