Predavanje: Očuvajmo biorazzznolikost

Dana 28.03., utorak, u našoj školi održano je predavanje „Očuvajmo biorazzznolikost – upoznajmo životinjske saveznike u vrtu“.

Dana 28.03., utorak, u našoj školi održano je predavanje „Očuvajmo biorazzznolikost – upoznajmo životinjske saveznike u vrtu“. Otvoreno predavanje za javnost i učenike naše škole održala je Silvija Kolar-Fodor, predsjednica Udruge Biovrt – u skladu s prirodom. Nakon predavanja održana je i razmjena domaćeg sjemena. U sklopu predavanja predavačica je podijelila i vrećice sa sjemenkama cvijeća za korisne kukce i ptice u vrtu.

Cilj predavanja je osvijestiti učenike i javnost o važnosti bioraznolikosti te domaćeg sjemena što je u potpunosti postignuto.

Predavanje je održano u sklopu projekta „Sjeme iz bakina vrta“ koje škola provodi u šk.god. 2016/17., a koji je sufinanciran od strane DNŽ. Autorica projekta je Maja Erak, dipl.inž.agr.

Facebook
Twitter