Obavijest o proslavi


U petak, 7.06.2013. naša škola slavi Dan škole, tj. desetu godišnjicu postojanja i održava završnu konferenciju projekta „ Dobra lokalna praksa pomaže globalnom cilju“ (eng. Going Global with GAP Local) financiranog sredstvima EU.


U petak, 7.06.2013. naša škola slavi Dan škole, tj. desetu godišnjicu postojanja i održava završnu konferenciju projekta „ Dobra lokalna praksa pomaže globalnom cilju“ (eng. Going Global with GAP Local) financiranog sredstvima EU.
Proslava će se održati u hotelu Merlot u Opuzenu s početkom u 9 sati.
Poželjno je da učenici dođu u Hotel malo ranije(10-ak minuta).
Učenici mogu doći pred školu u 8,30 odakle će im biti osiguran prijevoz do hotela.
Svim učenicima i zaposlenicima škole čestitam Dan škole i deset godina uspješnog rada naše škole.
Dragica Zadro, ravnateljica
Opuzen, 04.06.2013.

Facebook
Twitter