Božićna prodaja

Naši učenici sa svojim mentorima vrijedno rade na izradi božićnih ukrasa za bor: anđele, svijećnjake, figurice od gipsa i pšenicu. Sve to moći ćete kupiti na prodajnim štandovima u trgovini TOMMY u Opuzenu i ispred STUDENCA. Novac od prodaje raspodijelit će se na siromašne obitelji, korisnike Caritasa i djecu Afrike.

Naši učenici sa svojim mentorima vrijedno rade na izradi božićnih ukrasa za bor: anđele, svijećnjake, figurice od gipsa i pšenicu. Sve to moći ćete kupiti na prodajnim štandovima u trgovini TOMMY u Opuzenu i ispred STUDENCA. Novac od prodaje raspodijelit će se na siromašne obitelji, korisnike Caritasa i djecu Afrike.

Prodaja rukotvorina i kolača organizirana je za 20. i 21. prosinca (utorak i srijeda) ispred dućana Studenac i u dućanu Tommy.

Neka Božić bude svima!

Facebook
Twitter